Cluj – Examenul Național de dietetician autorizat

Universitatea de Medicină și Farmacie „Iuliu Hațieganu” Cluj-Napoca

ANUNT – REZULTATE

Va anuntam ca toti candidatii care au sustinut examenul de dietetician autorizat in centrul universitar Cluj au fost admisi.

Felicitari tuturor!

ANUNT – INTALNIRE INFORMALA

Dragi colegi,

Imediat dupa finalizarea examenului, am disponibilitatea de a ramane 15 minute pentru a ne cunoaste si a va spune planul pentru etapa urmatoare. O sedinta oficiala a Adunarii Generale Teritoriale va fi organizata pe 7 iulie, online.

Asadar, va astept dupa examen in amfiteatrul Preda (str. Pasteur nr. 6, etaj 2) pe cei care doriti si aveti posibilitatea de a ramane. Aproximativ, ora 12.

Laura Grecu

ANUNT – EVALUAREA DOSARELOR

Vă anunțăm că în urma evaluării, toate dosarele de înscrise pentru primul examen național de dietetician autorizat depuse în centrul universitar Cluj au fost validate. Toți candidații care au transmis dosare de înscriere au fost informați cu privire la decizia comisiei de examen.

Documente Dosar de înscriere:

Depunerea dosarelor (în format electronic) se face la adresa: cluj.examen@colegiuldieteticienilor.ro

Taxa de înscriere la examen este de 100 lei și se poate plăti în contul:
Titular cont: COLEGIUL DIETETICIENILOR DIN ROMÂNIA
Cod IBAN: RO55 RZBR 0000 0600 2320 9466